Koncertowy 2013 - kolejne niespodzianki i gwiazdy największego formatu!

Zdjęcie -  Rok 2013 fani amerykańskich gwiazd muzyki pop zapamiętają na bardzo długo – jeszcze w pierwszej połowie nasz kraj odwiedzi Justin Bieber i Beyonce!

Fanki złotego chłopca już mogą kupić bilety na jego występ, który odbędzie się w łódzkiej hali Atlas Arena już 25 marca. Bilety niestety są dość drogie, jednak o frekwencje fanów nie ma co się bać – Bieber ma w Polsce ogromną rzeszę wielbicieli (a zwłaszcza – wielbicielek, małoletnich). Za najtańszy będziecie musieli zapłacić 170 złotych, a najdroższe będą kosztować nawet 1500 złotych!

Królowa Beyonce zawita w nadwiślańskie progi w maju, w ramach Orange Warsaw Festival. Na Stadionie Narodowym zaśpiewa zapewne piosenki z nowego albumu, który ma mieć premierę w kwietniu. Królową R'n'B&Pop zobaczycie 25 maja, podczas pierwszego dnia festiwalu. Karnety możecie juz nabyć na stronie ebilet.pl. Ceny wahają się między 250 zł zł. Od 15 lutego do sprzedaży trafią także bilety jednodniowe.

Komentarze:

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję