Find Your Way To Oz

Zdjęcie -  Promocja filmu to jeden z podstawowych czynników jego późniejszego sukcesu. Nietypową zapowiedź postanowił przygotować Disney i na kilka dni przed światową premierą „Oz – wielki i potężny”, zaprasza nas do odnalezienia własnej drogi do magicznej krainy. Na stronie Find Your Way To Oz będziecie mogli sami wybrać się w podróż i poznać kilka tajemnic. Strona powstała przy ogromnym udziale specjalistów Google, pracujących nad projektem przeglądarki Chrome, dlatego nie będziecie mogli czerpać pełnej przyjemności otwierając stronę przez Mozillę czy Internet Explorer.

Ciekawostka dla programistów i webmasterów – aplikacja to prawdziwy popis możliwości HTML5. Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda to od drugiej strony – na końcu adresu dorzućcie ?debug=on, które pozwoli podejrzeć wam kod, a użycie klawiszy Ctrl+i dodatkowo pozwoli wam samodzielnie poeksperymentować z ustawieniami. Bawcie się dobrze!

Komentarze:

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję