Drugi numer Investment Appraisal już w marcu

Zdjęcie - Z pewnością każdy z Was zauważył już pojawienie się pierwszego numeru Investment Appraisal. Wkrótce kolejny, w którym możesz zamieścić swój artykuł, dzieląc się wiedzą i spostrzeżeniami ze studentami w całej Polsce! Nie zwlekaj, pomóż nam tworzyć, pierwszą w Polsce biznesowo-ekonomiczną gazetę studencką.

Investment Appraisal jest projektem jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych studenckich kół naukowych Uniwersytetu Łódzkiego – SKN SFI. Jak zawsze mierzymy wysoko, ambitni i skuteczni, zostaliśmy docenieni przez przedstawicieli Giełdy Papierów Wartościowych, Ministerstwo Gospodarki i Finansów RP oraz organizacje non – profit.
Niebawem, bo już w marcu, świeżutki numer trafi do Waszych rąk. Dlatego daj się zauważyć! Wyróżnij się! Z pewnością masz coś do powiedzenia. Nie bądź bierny, stwórz artykuł, z którego będziesz dumny – artykuł, który ujrzy tysiące studentów i pracowników naukowych.
Co więcej, najlepsze artykuły zostaną nagrodzone przez redakcję. Zabieraj się do pisania! Na artykuły czekamy do 24 lutego.
Działy, do których możesz napisać:
Aktualności
Arena gospodarcza
Świat biznesu
Strategie
Trendy ekonomiczne
Kariera
Giełda
Kultura i nauka
Sport

Nadesłane artykuły powinny zawierać od 5000 do 10000 znaków (bez spacji). Do artykułów możesz załączyć grafikę w rozdzielczość 300dpi. Prace prosimy przesyłać na adres redakcja@gazetaia.pl

Nie wykluczaj się! Czekamy tylko do 24 lutego!
 

Zapowiedź pierwszego numeru, który ukazał się w listopadzie 2012r.

Komentarze:

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję