Dido- "Girl Who Got Away"

Data premiery: 2013-03-05

Zdjęcie -  Po czterech latach Dido wraca na scenę muzyczną za sprawą nowego albumu „Girl Who Got Away” i nie jest przesadą fakt, że jest to prawdopodobnie jej najlepsza płyta w dotychczasowej karierze.

Zawarte na albumie piosenki traktują o nadziei, buncie, rozstaniu – ponadczasowe tematy, dzięki którym świat ponownie zakocha się w Dido. 

Nagrywając płytę „Girl Who Got Away”, Dido postanowiła nawiązać do debiutu – płyty “No Angel”, która pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się krążków w tym wieku. Dlatego też nowy album obfituje doskonałym brzmieniem elektronicznym okraszonym delikatnym wokalem Dido. Ciepły, poruszający, ociekający emocjami „Girl Who Got Away” prezentuje to, co Dido ma najlepszego – nowoczesność i ponadczasowość. 

Większość utworów na albumie została napisana i wyprodukowana przez Dido i jej brata Rollo Armstrong’a, założyciela grupy Faithless, ale współpracowali z nią również Brian Eno, Jeff Bhasker, Rick Nowels, Greg Kurstin. 

“Praca nad tą płytą była czystą przyjemnością. Nie byłam poddawana żadnej presji”, mówi Dido. Materiał powstawał jeszcze w połowie 2011 roku, a nagrania odbyły się już w momencie, gdy artystka spodziewała się dziecka, stąd na całym albumie słychać tyle optymizmu i pozytywnej energii (szczególnie w utworach: Go Dreaming, No Freedom, Let Us Move On, w którym gościnie rapuje Kendrick Lamar) 

A sam tytuł płyty? “To jedna z moich ulubionych piosenek. Uważam, że to takie podsumowanie moich kilku ostatnich lat życia. Nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy będą mogli jej posłuchać” – mówi artystka. Może i jest to dziewczyna, która na chwilę zniknęła, ale nie mamy złudzeń – Dido powróciła i to w świetnej formie!. Premiera albumu w Polsce to 05/03/2012 w wersji podstawowej i Deluxe .

Źródło: wp.pl

Dido - "No freedom"

Komentarze:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
 • Użytkownik

  mateusz

  napisał 21.02.2017 00:56


  o to chodz...


 • Użytkownik

  Krzysztof

  napisał 08.11.2016 09:31


  to lubie


 • Użytkownik

  Anna

  napisała 12.09.2016 12:03


  www.jamamfirme.pl/jakie-dokumenty-do-zasilku-macierzynskiego


 • Użytkownik

  Anna

  napisała 12.09.2016 12:03


  http://jamamfirme.pl/jakie-dokumenty-do-zasilku-macierzynskiego


 • Użytkownik

  Justyna

  napisała 02.09.2016 12:31


  http://wp.pl


 • Użytkownik

  Ola

  napisała 23.02.2016 10:00


  piękna piosenka <a href="http://twojtyp.pl/bukmacherzy/recenzje/betsafe-bonus-bez-depozytu.html">betsafe</a>


 • Użytkownik

  Marysia

  napisała 29.04.2013 22:54


  Piosenka Dido "No freedom" wciąż siedzi mi w głowie 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję