Partnerzy

 • ASK Soli Deo www.solideo.pl

  Logo ASK Soli Deo

  Akademickie Stowarzyszenie Katolickie istnieje od 1989 roku. Zrzesza studentów 9 warszawskich uczelni, takich jak: AM, APS, PW, SGH, SGGW, UW, UKSW, WAT oraz WSFiZ. Nazwą i głównym hasłem Stowarzyszenia są słynne słowa Prymasa Tysiąclecia, kardynała Stefana Wyszyńskiego - „Soli Deo” które znaczą „Jedynemu Bogu”.
  Nasze stowarzyszenie stale się rozrasta, dlatego bardzo ważnym aspektem jest integracja. Do tradycji należą majowe i sylwestrowe wyjazdy w góry oraz wrześniowe obozy. W wolnym czasie gramy w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, a także jeździmy na łyżwach, chodzimy do kina, teatru, gramy w go, poznajemy Warszawę. Co miesiąc organizujemy imprezy taneczne.
  We wszystkich naszych działaniach staramy się być jak najbardziej otwarci na osoby spoza stowarzyszenia, dlatego gorąco zapraszamy do poznania nas bliżej.

 • NZS - Niezależne Zrzeszenie Studentów UG www.nzsug.pl

  Logo NZS - Niezależne Zrzeszenie Studentów UG

  Niezależne Zrzeszenie Studentów powstało 22 września 1980 r. w wyniku pamiętnych wydarzeń i strajków robotniczych z sierpnia '80, będących sprzeciwem wobec ówczesnego reżimu politycznego w naszym kraju. Jesteśmy największą studencką organizacją ogólnopolską. Naszą misją jest wspieranie kulturalnego, naukowego i społecznego rozwoju studentów oraz integracja środowiska studenckiego. Przeprowadzamy wiele projektów docierających do niemal każdego „żaka" w Polsce na które serdecznie zapraszamy, są to między innymi: Drogowskazy Kariery, Wampiriada, Studencki Nobel, Pstrykaliada, EkoŻak oraz debaty i spotkania ze znanymi ludźmi, konferencje, eventy i imprezy studenckie.

 • Portal Spraw Zagranicznych www.psz.pl

  Logo Portal Spraw Zagranicznych

  Psz.pl to największy w Polsce serwis ekspercki informujący o wydarzeniach politycznych i gospodarczych z całego świata. Na bieżąco relacjonuje wydarzenia zza granicy, w pogłębiony sposób prezentuje tematy ważne, choć często nie dostrzegane z polskiej perspektywy.

 • AIESEC Polska www.aiesec.pl/

  Logo AIESEC Polska

  AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 32 000 członków. AIESEC działa w ponad 100 krajach, na ok. 1100 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

 • Centrum Promocji Karier przy ALMAMER Wyższej Szkole Ekonomicznej www.almamer.pl/aktcpk.html

  Logo Centrum Promocji Karier przy ALMAMER Wyższej Szkole Ekonomicznej

  Centrum Promocji Karier przy ALMAMER Wyższej Szkole Ekonomicznej powstało na mocy decyzji Rektora Wyższej Szkoły Ekonomicznej w dniu 1 września 2000 r. CPK działa na rzecz studentów i absolwentów ALMAMER Wyższej Szkoły Ekonomicznej, aktywnie wspierając ich w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz w znalezieniu atrakcyjnego zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i aspiracjom, wychodząc naprzeciw zmieniającym się realiom na współczesnym rynku pracy w Polsce i w krajach Unii Europejskiej.

  Centrum Promocji Karier posiada certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy poświadczające status i uprawnienia CPK jako agencji pośrednictwa pracy nr rej. 849/1a oraz agencji doradztwa personalnego nr rej. 849/2.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję