Kompletowanie paczek, praca Niemcy od zaraz!

Pracodawca:
LIS      Inne oferty pracodawcy
(typ: Pracodawca)
Typ oferty:
Praca
Kategoria:
Miasto, region:
Niemcy, Niemcy
Poszukiwany:
"student lub absolwent"
Ważne do: 23-05-2019

Opis stanowiska

Firma LIS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Komisjoner
Miejsce pracy: Bönen k. Dortmundu - Niemcy

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie kartonów z artykułami wielobranżowymi, praca przy pomocy wózka elektrycznego i skanera

Wymagania

- umiejętność szybkiego uczenia się
- wysokie standardy w obszarze BHP
- wysoka motywacja do pracy
- gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę
- pakiet ubezpieczeń
- stawka 9,27€ brutto/h + premie wydajnościowe
(przy wyrobieniu minimalnej normy stawka 9,49€/h brutto)
- bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie od 6,50€ do 7€ za dobę potrącane z wypłaty

Odpowiedz na ofertę pracy

Aplikuj za pomocą formularza zgłoszeniowego online: lis.gg/kontakt_de.php lub prześlij swoje CV na adres mailowy: ogloszenia@lis.gg w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy. Kontakt tel. 71 750 44 44 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LIS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LIS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.” Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest spółka LIS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Patrycja Pukmiel HRB 27320 P ogłaszająca rekrutację. Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: kadry@lps.ag Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję