OPERTOR SMT

Pracodawca:
Manpower Group      Inne oferty pracodawcy
(typ: Pracodawca)
Typ oferty:
Praca
Kategoria:
Miasto, region:
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Nr referencyjny:
Numer ref. SMT/037/WD
Poszukiwany:
absolwent
Ważne do: 17-05-2019

Opis stanowiska

Główne zadania:

• Obsługa, przezbrajanie i konserwacja urządzeń linii SMT,
• Kontrola jakości wyprodukowanych produktów,
• Dokumentowanie procesu produkcji,
• Raportowanie aktualnego stanu realizacji prac

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie (mile widziane elektronika),
• Doświadczenie min. 1 rok w firmie produkcyjnej z branży elektronicznej,
• Znajomość technologii SMT,
• Mile widziany język angielski (poziom B1 min.),
• Dbałość o szczegóły,
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w nowym polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa,
• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała),
• Konkurencyjne wynagrodzenie,
• Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych,
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Oferta dotyczy pracy stałej.

Zapraszam do Przesyłania CV na adres nina.jeziorska@manpower.pl lub kontaktu telefonicznego 608388456