pracownik inwentaryzacji Katowice

Pracodawca:
Invent Sp. z. o. o      Inne oferty pracodawcy
(typ: Agencja Posrednictwa Pracy)
Typ oferty:
Praca
Kategoria:
Miasto, region:
Katowice, śląskie
Poszukiwany:
"student lub absolwent"
Ważne do: 12-04-2019

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do liczenia towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego.
Nie musisz mieć doświadczenia! Zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie.

Zakres obowiązków:
- liczenie towaru w markecie,
- obsługa skanera elektronicznego.

Wymagania

Od pracownika oczekujemy:
- pełnoletności,
- dyspozycyjności (inwentaryzacja dzienna),
- chęci do pracy J

Oferujemy

Gwarantujemy:
- umowa zlecenie,
- konkurencyjna stawka 18 zł/h brutto,
- wynagrodzenie wypłacane co piątek,
- w przypadku inwentaryzacji wyjazdowych – zapewniony transport w dwie strony.

Nie musisz wysyłać CV – wystarczy, że zapiszesz się na inwentaryzacje za pośrednictwem portalu: rekrutacja.invent.ag Zapisy w kilku prostych krokach: rejestracja, inwentaryzacja w Polsce, dostępne terminy, wybór terminu, który najbardziej Ci odpowiada, zapis. Ewentualnie wyślij sms na numer 600 020 355, w treści wpisując „Imię i nazwisko-Katowice".