Ambasador/Ambasadorka "Dni Edukacji Międzynar

Pracodawca:
Baltic Council for International Education      Inne oferty pracodawcy
(typ: Pracodawca)
Typ oferty:
Praktyka
Kategoria:
Miasto, region:
Łódź, łódzkie
Poszukiwany:
"student lub absolwent"
Ważne do: 03-04-2019

Opis stanowiska

Baltic Council for International Education jest agencją edukacyjną specjalizującą się w doradztwie w zakresie edukacji zagranicznej. Oferujemy pomoc w procesie aplikacji na zagraniczne uniwersytety, do prywatnych i państwowych szkół średnich i college’y. Nasza oferta obejmuje także kursy i obozy językowe na całym świecie.

Co roku nasza firma organizuje również jedne z największych targów edukacyjnych w Europie - specjalistyczne targi edukacyjne „Dni Edukacji Międzynarodowej”!

W 2019 roku odbędą się one w 4 Polskich miastach:

23 marca 2019, Warszawa, Hotel Radisson Blu Sobieski

24 marca 2019, Łódź, Vienna House Andel's Hotel

26 marca 2019, Kraków, Park Inn Radisson

28 marca 2019, Wrocław, Hotel Mercure Wrocław Centrum

Godziny otwarcia 10:00 - 17:00

Poszukujemy pełnych zapału osób, chętnych do przejęcia roli Ambasadora lub Ambasadorki eventu w jednym z miast!

Myślisz o studiach za granicą, ale nie wiesz od czego zacząć? A może Twoja aplikacja czeka na rozpatrzenie, a Ty zastanawiasz się czy to był właściwy wybór?
Jako Ambasador lub Ambasadorka Dni Edukacji Międzynarodowej będziesz mieć niepowtarzalną okazję żeby poznać przedstawicieli najlepszych szkół i uczelni z całego świata oraz porozmawiać z nimi twarzą w twarz!

Jest to też doskonała okazja do podniesienia swoich kompetencji językowych, PR oraz komunikacyjnych, a nasz team gwarantuje świetną zabawę i miłą atmosferę podczas wydarzenia!

Na najlepszych ambasadorów i ambasadorki czekają nagrody!

Czekamy na Ciebie!

Wymagania

Jeśli jesteś młodą, pełną pasji i zapału osobą i masz ochotę wziąć udział w ciekawym projekcie - odezwij się!

Oferujemy

Oferujemy przyjazną atmosferę oraz świetne doświadczenie, które z pewnością przykuje uwagę każdego, kto spojrzy na Twoje CV!

Odpowiedz na ofertę pracy

Skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 576 382 088) lub mailowo (info@balticcouncil.pl), a uzgodnimy wszystkie szczegóły.

 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję