Krojenie warzyw Eindhoven stawka 10,17 brutto

Pracodawca:
KbtiPoland      Inne oferty pracodawcy
(typ: Pracodawca)
Typ oferty:
Praca
Kategoria:
Miasto, region:
Holandia, Holandia
Poszukiwany:
"student lub absolwent"
Ważne do: 06-03-2019

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland dla swojego klienta na terenie Holandii poszukuje osób na stanowisko: krojenie warzyw

Krojenie warzyw stawka 10,17 brutto
Eindhoven

Obowiązki
- ręczne i maszynowe krojenie warzyw i owoców, mycie, suszenie, pakowanie, mieszanie i przygotowywanie ich
- obsługa i przygotowywanie maszyn do cięcia i maszyn do pakowania
- kontrola umytych produktów pod kątem jakości
- wykonywanie pracy według receptur

Wymagania
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat b

Oferujemy
- stawka 10,17 euro brutto/h
- zakwaterowanie (dom) i darmowy transport do pracy
- umowę z pracodawcą holenderskim
- praca na długi okres czasu, na 2 zmiany

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: krojenie warzyw

anty_spam