Praca w finansach dla absolwentów

Pracodawca:
State Street Bank International GmbH      Inne oferty pracodawcy
(typ: Pracodawca)
Typ oferty:
Praca
Kategoria:
Miasto, region:
Kraków, małopolskie
Poszukiwany:
"student lub absolwent"
Ważne do: 14-04-2019

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu State Street Bank - postaw na rozwój!

Zapewnij sobie dostęp do wykwalifikowanych trenerów i ekspertów z branży finansowej.

Dzięki indywidualnemu systemowi szkoleń oraz programom rozwojowym, udoskonalisz swoje umiejętności techniczne oraz wypracujesz szereg nowych kompetencji.

Ciągły rozwój naszych Pracowników jest dla nas priorytetem.

Tworzymy Kadrę Managerską w oparciu o lokalnych, sprawdzonych specjalistów.

Zależy nam na wykreowaniu przyszłych Liderów.

Nasze dynamicznie rozwijające się centra znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Biura mieszą się w Krakowie i Gdańsku.

Oferujemy pozycje wejściową przygotowaną specjalnie dla kandydatów bez doświadczenia.

Podjęcie stanowiska umożliwi rozwój w departamentach takich jak:

•Analiza do spraw Raportowania Finansowego

•Analiza Finansowa

•Analiza Ryzyka

•Analiza Zgodności Procesów Inwestycyjnych

•Dział Operacji Globalnych

•Księgowośc do spraw Funduszy

•Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub jesteś absolwentem/studentem ostatnich lat

(preferowane kierunki finansowe)

Dobrą znajomość Języka Angielskiego

Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel)

Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu

Chęć rozwoju w branży

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu i uznanej renomie.
Możliwość rozwoju, nauki i zdobywaniu doświadczenia w świecie finansów.
Profesjonalne określenie kierunku i rozwój ścieżki kariery.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Atrakcyjny pakiet benefitów.
Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy.