Księgowy ds. Funduszy

Pracodawca:
State Street Bank International GmbH      Inne oferty pracodawcy
(typ: Pracodawca)
Typ oferty:
Praca
Kategoria:
Miasto, region:
Gdańsk, pomorskie
Poszukiwany:
"student lub absolwent"
Ważne do: 14-04-2019

Opis stanowiska

Cel stanowiska:

Księgowy ds. Funduszy jest odpowiedzialny za przeliczanie wartości aktywów netto poprzez codzienne księgowanie procesów tak, aby wycena funduszy została przygotowana na czas, zgodnie z procedurami. Księgowy ds. Funduszy jest głównym punktem kontaktu dla wszystkich osób wspierających księgowanie funduszy oraz osobą odpowiedzialną za analizę otrzymanych informacji; pracownik ten jest odpowiedzialny za bieżącą kontrolę wszelkich rozbieżności i ich rozwiązanie w profesjonalny sposób.

Obowiązki :

Umiejętności Techniczne

Wycena wartości aktywów netto funduszu Przeprowadzenie kalkulacji wartości aktywów nettow określonym czasie z zachowaniem wymaganej dokładnościRozpatrzenie wpływu poszczególnych elementów funduszu na wartość funduszuDokonanie rozliczenia- strona księgowaPorównanie i potwierdzenie wartości kont księgi główneji ksiąg pomocniczych z bilansem, badanie odchyleńWeryfikacja pozycji według listy z zachowaniem procedur wymaganych przez klienta i SSBTerminowe dostarczenie wyników

Inne

Weryfikacja wyceny funduszy w razie potrzebyUdział w projektach wewnątrz departamentuAktywny udział w treningu i rozwoju umiejętności innych członków grupy według wymagańAktywna postawa mająca na celu zmianę procesów i procedur z zachowaniem odpowiedniej dokumentacji

Pozostałe:

Munikacja

Rozwiązuje problemy wskazane przez starszych księgowych oraz kierownika informując w/w osoby o postępachUtrzymywanie dobrych kontaktów z klientem wewnętrznym oraz współpracownikami

Organizacja

Utrzymuje swoje biurko w czystości, dba o archiwizację dokumentów

Szkolenia Rozwój Osobist

We współpracy ze Starszym Księgowym bądź Kierownikiem na początku każdego roku określa cele i dba o ich aktualizacjAktywnie uczestniczy w procesie oceny poprzez dokonanie własnej samooceny i proponowanie celów rozwojowycJest odpowiedzialny za własny rozwój i szkolenie

Kryteria pracy

procedury wewnętrzne i regulaminy State Street Polandprzepisy FSAstandardy rachunkowościWe współpracy ze Starszym Księgowym bądź Kierownikiem na początku każdego roku określa cele i dba o ich aktualizacjęAktywnie uczestniczy w procesie oceny poprzez dokonanie własnej samooceny i proponowanie celów rozwojowychJest odpowiedzialny za własny rozwój i szkolenieKryteria pracyprocedury wewnętrzne i regulaminy State Street Polandprzepisy FSAstandardy rachunkowości

Wymagania

Wymagania:

Zdolności analityczne i numeryczne

Umiejętność pracy pod presją czasu

Dskonała umiejętność obsługi komputera, praktyczna znajomość Microsoft Excel i Word

Znajomość zasad księgowania funduszy będzie dodatkowym atutem

Dobra znajomość języka angielskiego

Podstawowe cele i wymagania dla stanowiska zdefiniowano w programie planowania rozwoju zawodowego i oceny rocznej (PPR System):

Pełna odpowiedzialność za powierzone zadania

Wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań

Zorientowanie na dostarczanie wysokiej jakości usług

Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Proaktywność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Umiejętność współdziałania w zespole

Oferujemy

We offer:

· Employee savings plan

· Premium life insurance package

· VIP medical package

· International operating environment

· Language classes

· Soft skills trainings

· Technical workshops

· Development sessions with a mentor

· Diversity of opportunities across a range of challenging and highly complex activities

· Technical or leadership career pathway