Praca w finansach dla absolwentów

Pracodawca:
State Street Bank International GmbH      Inne oferty pracodawcy
(typ: Pracodawca)
Typ oferty:
Praca
Kategoria:
Miasto, region:
Gdańsk, pomorskie
Poszukiwany:
"student lub absolwent"
Ważne do: 03-02-2019

Opis stanowiska

Praca w finansach dla absolwentów, Associate 1

Dołącz do zespołu State Street Bank - postaw na rozwój!
Zapewnij sobie dostęp do wykwalifikowanych trenerów i ekspertów z branży finansowej.
Dzięki indywidualnemu systemowi szkoleń oraz programom rozwojowym, udoskonalisz swoje umiejętności techniczne oraz wypracujesz szereg nowych kompetencji.
Ciągły rozwój naszych Pracowników jest dla nas priorytetem.
Tworzymy Kadrę Managerską w oparciu o lokalnych, sprawdzonych specjalistów.
Zależy nam na wykreowaniu przyszłych Liderów.

Nasze dynamicznie rozwijające się centra znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.
Biura mieszą się w Krakowie i Gdańsku.
Oferujemy pozycje wejściową przygotowaną specjalnie dla kandydatów bez doświadczenia.
Podjęcie stanowiska umożliwi rozwój w departamentach takich jak:

Analiza do spraw Raportowania FinansowegoAnaliza FinansowaAnaliza RyzykaAnaliza Zgodności Procesów InwestycyjnychDział Operacji GlobalnychKsięgowośc do spraw FunduszyPrzeciwdziałanie Praniu Pieniędzy

Wymagania

-Wykształcenie wyższe lub jesteś absolwentem/studentem ostatnich lat (preferowane kierunki finansowe)

-Dobrą znajomość Języka Angielskiego

-Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel)

-Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu

-Chęć rozwoju w branży

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu i uznanej renomie.

Możliwość rozwoju, nauki i zdobywaniu doświadczenia w świecie finansów.

Profesjonalne określenie kierunku i rozwój ścieżki kariery.

Konkurencyjne wynagrodzenie.

Atrakcyjny pakiet benefitów.

Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy.

Jeżeli jesteś Absolwentem i chciałbyś rozpocząć swoją karierę w State Street Aplikuj już teraz!