Twoje grupy


Szukaj ciekawych grup


Grupy


Logo Nazwa i opis grupy Ilość grupowiczów Typ grupy
Logo II wielkopolska edycja "Szkoły Milionerów - Innowatorzy"
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości rozpoczynają rekrutację do II edycji Szkoły Milionerów – Innowatorzy. Jest to jedyna w Polsce szkoła ucząca jak w realnym świecie prowadzić biznes. Szukamy osób przedsiębiorczych, aktywnych, otwartych na nową wiedzę, ale przede wszystkim posiadających własny pomysł na biznes. Najlepszym oferujemy darmowy ośmiomiesięczny cykl wsparcia szkoleniowo – doradczego.
3 Publiczna otwarta

Logo W jakich bankach macie konta?
Porozmawiajmy o ofertach waszych banków. Gdzie posiadaćie konta, czy i dlaczego jesteście zadowoleni lub nie!
4 Publiczna otwarta

Logo NLP Łódz
NLP Łódź zostało powołane przez grupę fantastycznych osób, którym zależy na rozwoju osobistym i na zmienianiu wokół siebie świata na lepsze spotyka się raz w miesiącu, aby uczyć się efektywnych technik komunikacji i strategii działania. Członkowie NLP Łódź to osoby, które uwielbiają podwyższać standardy życia sobie i swojemu otoczeniu, uczą się jak stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom i jak szybko i skutecznie rozwiązywać problemy towarzyszące ludziom w najróżniejszych kontekstach życia. Nasze szkolenia są wypełnione teoretyczną wiedzą i wykorzystywane natychmiast w ćwiczeniach praktycznych. Każde spotkanie to mnóstwo niezbędnych informacji do natychmiastowego wykorzystania, a wiedza ta błyskawicznie ułatwia życie w pracy, w szkole, na uczelni, w domu czy w biznesie. Jeżeli jesteś człowiekiem sukcesu, pracownikiem lub pracodawcą, studentem, chłopakiem albo dziewczyną i masz odwagę, żeby poświęcić trochę czasu własnemu rozwojowi i poznaniu zasady działania własnego umysłu dołącz do naszej grupy. Zwiększysz jeszcze bardziej efektywność Twoich działań i ich skutek zobaczysz natychmiast. Jeżeli coś w Twoim życiu nie działa tak jak powinno, to tym bardziej powinieneś dołączyć do nas natychmiast i szybko to zmienić. Jeżeli chciałbyś się rozwijać i myślisz o tym, ale brakuje Ci pieniędzy na kosztowne szkolenia, zostań członkiem NLP Łódź. Tutaj wiedza nic nie kosztuje, bo trenerzy przekazują ją całkowicie bezpłatnie w ramach krzewienia "Sztuki NLP". Program szkoleniowy przewidziany jest na cały rok - 1 raz w miesiącu (sobota lub niedziela) w godzinach 10-18. Uczestnictwo kosztuje 80 zł. W ramach tych pieniędzy będzie wynajęta sala oraz przygotowany poczęstunek. Za resztę co jakiś czas będziemy zapraszać trenerów z całej Polski, bo trzeba im opłacić przyjazd i nocleg. Zatem uczestniczysz w szkoleniach. które normalnie kosztują sporo pieniędzy - a Ty płacisz tylko małą składkę.
2 Publiczna otwarta

Logo Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie Trybunalskim
Grupa ma na celu zrzeszanie się studentów różnych ośrodków akademickich,
1 Publiczna otwarta

Logo Biznes Pomysły
Masz pomysł na biznes? Potrzebujesz pomocy? Chcesz się z kimś podzielić? Szukasz współpracownika? Ta grupa jest dla Ciebie!
11 Publiczna otwarta

Logo Sprzedam / Kupię / Zamienię
Studenckie targowisko ;)
16 Publiczna otwarta

Logo WSZiB Kraków
Grupa dla studentów/absolwentów WSZiB w Krakowie ;-)
5 Publiczna otwarta

Logo GPW-Hossa/ Bessa/ Życie
Grupa pasjonatów i inwestorów warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych
20 Publiczna otwarta


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję